Telefonas:

(5) 2 311795 8 600 26044

info.vilnius@topclean.lt

Langų valymas

Tiesa, kad švarūs langai turi didelės įtakos visai biuro ar namų atmosferai. Profesionalus langų valymas – Jūsų paslaugoms! Jei pasirinksite mus, šios srities meistrus, mes užtikrinsime Jums kokybišką langų valymą, nepaliekantį jokių dryžių ar dulkių. Pasirūpinsime, kad būtų išvalyti langų rėmai: naudodami profesionalius įrankius pašalinsime purvą iš atokiausių kampelių, pasieksime net ir sunkiai prieinamų langų paviršius. Kokybiškas langų valymas – garantuotas!

Langų valymui – tik kokybiškiausios priemonės

Langus valome profesionaliomis, sertifikuotomis, ekologiškomis priemonėmis, naudodami profesionalams skirtą įrangą, o tai garantuoja Jums ilgalaikį švaros efektą. Išorės bei vidaus langai valomi švelniomis priemonėmis, naudojant mikropluošto šluostes, rūpinantis, kad stiklo paviršius nebūtų braižomas. Vidaus langai valomi atsargiai bei itin kruopščiai, siekiant išvengti vandens taškymosi ant kilimų, baldų ar kitų interjero detalių.

  • Profesionalios valymo paslaugos – kiekvienam

langu valymasTeikiame tiek vienkartines, tiek periodines langų valymo paslaugas. Valome vidaus, išorės langus, langų rėmus, palanges, taip pat stiklines vitrinas, stiklo pertvaras. Esame pasiruošę nublizginti net didžiausius langus: jei lango aukštis didesnis nei 6 metrai, jį valome pasitelkdami specialią įrangą, keltuvus, aukštalipius. Aptarnaujame daugiau nei 200 įvairios paskirties objektų. Be to, langus, veidrodžius bei stiklo pertvaras galime nuvalyti ir po statybos ar remonto darbų.

Langų valymas bus atliktas Top Clean mobilios darbuotojų komandos, kurią sudaro profesionalūs, apmokyti darbuotojai. Jų darbo efektyvumą nuolatos kontroliuoja paslaugos kokybės inspektorės. Esant poreikiui, siūlomos budinčios valytojos paslaugos. Profesionaliai apmokytų bei patikimų darbuotojų komanda reaguoja į kiekvieno kliento poreikius, siekia, jog valymo rezultatu būtumėme patenkinti ne tik mes, bet ir Jūs. Patikėjus valymo darbus mums

pamiršite bet kokius rūpesčius!

  • Kiek tai kainuos?

Galutinė paslaugos kaina priklauso nuo valomo ploto, sudėtingumo bei užterštumo. Tačiau pirkdami šią paslaugą, liksite sužavėti ne tik švariais langais, bet ir komandos punktualumu, atsakingumu. Juk švarūs langai turi didelės įtakos visai namų atmosferai. O tai gali tapti esminiu momentu Jūsų puikios dienos pradžiai.

Kokybiškai atliktas langų valymas Jūsų namams ar biurui suteiks gaivumo pojūtį. Taip pat pro idealiai švarius langus matomas vaizdas atrodys daug aiškesnis. Todėl pasirūpinkite savo langais jau šiandien!