Apie mus

Mes esame su Jumis nuo 1998 metų ir siūlome platų valymo paslaugų spektrą įvairaus pobūdžio klientams visoje Lietuvoje. Per savo gyvavimo metus, mes išsiugdėme pojūtį, kaip greičiau ir geriau prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų bei klientų poreikių. Mūsų pagrindinis tikslas - išlikti įmone, kurios kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausią aptarnavimą. Tuo rūpinasi mūsų darbuotojai - tikri savo srities žinovai. Manome, kad motyvuoti ir profesionalūs darbuotojai yra vienas iš mūsų sėkmės veiksnių. Įmonėje dirba apie 400 darbuotojų, yra dirbančių nuo įmonės įsikūrimo dienos. Teikdami paslaugas naudojame tik aukštos kokybės, sertifikuotas, sveikatos ir saugumo reikalavimus atitinkančias valymo priemones bei inventorių. 2010 metais "Top Clean" įdiegė kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008 (nuo 2016 m. - ISO 9001:2015), aplinkos vadybos sistemos standartą ISO 14001:2004 (nuo 2016 m.- ISO 14001:2015) ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartą OHSAS 18001:2007. Įmonė apsidraudusi civilinės atsakomybės draudimu.

PicMonkey Collage350x230(vidiniame Apie mus)

Mes Jums siūlome

1
Profesionaliai apmokytų darbuotojų paslaugas

Kompetentingam personalui surasti, pritraukti ir apmokyti mes skiriame ypatingą dėmesį. Naujai priimtus darbuotojus teoriškai ir praktiškai dirbti moko paslaugos kokybės inspektorės. Jos supažindina su taisyklingu valymo priemonių ir įrengimų naudojimu bei profesionaliu skirtingų paviršių valymu.

2
Nuolatinę paslaugas atliekančio personalo kontrolę

Valytojų darbą objektuose prižiūri ir koordinuoja kokybės inspektorės, kurios nuolat tikrina valymo paslaugų kokybę. Jos palaiko ryšius su kliento atstovu ir išklauso visus pageidavimus bei padeda išspręsti bet kokią problemą, susijusią tiek su teikiamomis paslaugomis pagal sutartį, tiek susiklosčius nestandartinei situacijai (pvz., skubus, nenumatytas valymas).

3
Paslaugas atlikti priemonėmis, tausojančiomis Jūsų sveikatą

Valymo paslaugoms atlikti naudojame neerzinančias kvėpavimo takų, sveikatai nekenksmingas, įvairių Lietuvos bei Europos gamintojų aukštos kokybės valymo priemones. Siūlome rinktis  valymą  ir ekologiškomis priemonėmis.

4
Nestandartinių situacijų sprendimus ir greitą reakciją į jas

Mes nuolatos geriname teikiamų paslaugų kokybę bei didiname klientų pasitenkinimą mūsų įmonės teikiamomis paslaugomis. Dirbame efektyviai ir reaguojame greitai. Nuolatiniams klientams teikiame ir poavarinio valymo paslaugą. Atsižvelgiame ir į skubiausius kliento poreikius.

5
Jums tinkamiausio valymo dažnumo bei laiko parinkimą 

Valymo dažnumą ir laiką parenkame kartu su klientu, atsižvelgdami į jo poreikius. Siūlome ir budinčios valytojos paslaugas.

6
Lojalių darbuotojų komanda ištesės visus pažadus

Profesionaliai apmokyti ir patikimi darbuotojai operatyviai reaguoja į kiekvieno kliento poreikius. Neturėsite rūpesčių, jei valymo darbus patikėsite mums.