Ekologiškos valymo priemonės

Ekologiškos valymo priemonės

Sutikite, kad posakis „Žmogus yra tai, kaip jis gyvena” yra girdėtas ir teisingas. Juk nuo to, kokioje aplinkoje mes gyvename, priklauso mūsų sveikata. Žmonės vis dažniau susimąsto, kad mityba, gyvenimo būdas ir gyvenamoji aplinka - ne kasdieniai, o pirminės svarbos, tarpusavyje susiję ir vienas nuo kito priklausomi dalykai. Ir būtent nuo jų priklauso visos šeimos sveikata ir ilgaamžiškumas. Didėjantis vartotojų susirūpinimas aplinka, naudojamų produktų kilme ar sveika gyvensena diktuoja profesionalių valymo priemonių gamintojams kryptį skirti didesnį dėmesį ekologiškiems, natūraliems bei sveikatai saugiems valymo metodams bei priemonėms.

Mes jau ne vienerius metus domimės ir savo klientams siūlome galimybę rinktis ekologiškas valymo priemones. Tai aktualu visiems, kas rūpinasi savo sveikata ir siekia išsaugoti saugesnę aplinką kitoms kartoms. Ekologiškas valymo priemones vieni renkasi dėl mados, antri dėl poveikio supančiai aplinkai ir gamtai, treti jas atranda dėl sveikatos problemų. Nėra svarbu, kodėl pasirinkote, o džiugu, kad teikiate pirmenybę natūraliems, ekologiškiems valikliams. Mes siūlome naudoti ekologiškas valymo priemones, nes jos yra savaime suyrančios, netoksiškos bei pagamintos iš atsinaujinančių gamtos šaltinių. Išaugus susidomėjimui aplinkai draugiškomis valymo priemonėmis, išaugo ir jų asortimentas. Galima rinktis įvairių gamintojų indų ploviklius, stiklų valiklius, priemones sanitarinėms patalpoms, bekvapes skalbimo priemones bei vandens pagrindu pagamintus oro gaiviklius. “Žalios chemijos” priemonės sukurtos specialiai žmonėms, norintiems apsaugoti savo sveikatą ir juos supančią gamtą nuo žalingo agresyvios buitinės chemijos poveikio. Ekologiškų priemoniųsudėtyjeyra augalinės kilmės aktyvių medžiagų, išgautų iš grūdų, rapsų, kokoso riešutų ir burokėlių, organinių rūgščių ir tik natūralių kvėpiklių, pagamintų iš mėtų, citrusinių vaisių, ramunėlių eterinių aliejų. Tokie kvėpikliai ne tik pasižymi maloniu ir gaiviu aromatu, bet, taip pat, nesukelia jokios alerginės kvėpavimo sistemos ir odos reakcijos. Naudojant ekologiškas priemones, jos sudėtinės dalys suskyla į netoksines medžiagas, todėl šios priemonės yra absoliučiai saugios žmogaus sveikatai ir aplinkai. Paprastai „žalių priemonių“ sudėtyje nėra padidintu toksiškumu pasižyminčių naftos produktų, alergenų, sintetinių kvėpiklių, priedų ir dažiklių. Tokie valikliai yra daugiafunkciniai- jie puikiai pašalina nešvarumus nuo bet kokių paviršių, o taip pat spindi švara ir skleidžia gaivą. Neatsakinga ir neapgalvota žmogaus veikla gali teršti gamtą, o ekologiški valikliaiužtikrina saugų naudojimą nuotekų sistemose, nes neturi chemiškai agresyvių komponentų. Dar vienas ekologiškų priemonių pliusas –jos dažnai labai koncentruotos, jas galima skiesti paprastu švariu vandeniu. Tai reiškia, kad perkant tokias priemones galima sutaupyti daug laiko ir pinigų, o taupūs mūsų klientai tai ypač vertina.

Savo klientams rekomenduojame išbandyti KIEHL - vienos iš pirmaujančių Europoje kompanijų, gaminančių valymo ir priežiūros priemones (pažymėtas Eko ženklu ir Nordic Eko) profesionaliam naudojimui, produktus. Jie pasižymi ypač aukšta kokybe, mažomis sąnaudomis ir yra nekenksmingi aplinkai. Visi produktai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus EN ISO 9001:2000 ir EN ISO 14001:2004. Siūlome valymo priemones grindų (plytelių, PVC, laminato, parketo, medinių, akmens masės, tekstilinių), sanitarinių patalpų valymui, stiklinių, plastikinių, laminuotų paviršių bei virtuvės valymui, taip pat priemones indaplovėms.

Šių priemonių sudėtyje nėra chloro ir fosforo junginių, pagal Eko ženklo sąlygas priemonės yra koncentruotos, sudėtinės dalys lengvai suyra aerobinėmis ir anaerobinėmis sąlygomis, lakiųjų organinių junginių kiekis produkto sudėtyje neviršija 10 procentų, aromatizuojančioms priemonėms nenaudojami nitritai ir policikliniai muskuso junginiai. Nordic Eko ženklu pažymėti valikliai pagaminti be kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų, tačiau visos savybės, būdingos šios grupės produktams išlieka.

MELYNAS

Žalia jėga, saugi švara – tai AMWAY. Turbūt nerasime žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs šio pavadinimo. AMWAY priemonių efektyvumas jau yra pripažintas ir įvertintas, todėl visos problemos, susijusios su tvarkymu yra puikiai išsprendžiamos. AMWAY ženklo produktai buvo sukurti remiantis ilgalaike patirtimi ypatingai veiksmingų švaros priemonių srityje, saugių sveikatai ir aplinkai. Jokia kita įmonė negali didžiuotis tokia reputacija tarp vartotojų ir žinovų už nuolatinį bei patikimą efektyvumą. BIOQUEST FORMULA formulė išskiria AMWAY produktus iš kitų gamintojų, nes naudoja labai aktyvias, natūralios kilmės medžiagas, kurios užtikrina išskirtinius valymo rezultatus, nekenkdamos natūraliai aplinkai. Formulė užtikrina puikius valymo rezultatus, o jos pagrindu pagaminti produktai yra koncentruoti, biologiškai skaidūs ir dermatologiškai ištirti. Siūlome šiuos AMWAY produktus: universalų valiklį, vonios valiklį, stiklo valiklį, virtuvės valymo skystį, tualetų valymo skystįbendro naudojimo valymo emulsiją, indų ploviklį, miltelius bei tabletes indaploveiKai kurios valymo užduotys reikalauja specialių priemonių. AMWAY produktai puikiai tinka automobilių plovimui ir valymui bei nešvarumų šalinimui nuo viryklių, įrankių ir sodo baldų, naikina netgi smalos ir tepalų dėmes (valiklio koncentratas), valo kilimus (koncentruotas kilimų ir apmušalų valiklis), neutralizuoja ir naikina kvapus (koncentruotas oro gaiviklis). Taigi AMWAY valomosios priemonės susidoros su bet kuria užduotimi.

baltasbutelis
REKOMENDUOJAME NAUDOTI KHIEL BEI AMWAY PRIEMONES, GALIME PADĖTI JAS IŠSIRINKTI BEI NUSIPIRKTI!

Užsisakykite mūsų paslaugas šiandien