Karjera

Valytojai

Ieškome valytojų, galinčių dirbti visą ar nevisą darbo dieną, penkias darbo dienas per savaitę ar slankiuoju grafiku. Siūlome darbą įvairaus amžiaus ir užimtumo žmonėms: vaikus auginančioms mamoms, neįgaliesiems, senjorams ar norintiems užsidirbti papildomai. Vasarą priimame moksleivius ir studentus. Mes suteikiame visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones bei reikmenis, laiku mokame atlyginimą.

Rašykite


Kiemsargiai

Siūlome darbą kiemsargiams, galintiems dirbti visą ar nevisą darbo dieną, penkias darbo dienas per savaitę ar slankiuoju grafiku. Ieškome darbuotojų nuolatiniam darbui, priimame ir norinčius užsidirbti papildomai, taip pat ir senjorus ar studentus. Aprūpiname darbui reikalingais reikmenimis, suteikiame socialines garantijas ir visada laiku mokame atlyginimą.

Rašykite


Darbininkai į mobiliąsias brigadas

Kviečiame į mobiliąsias darbuotojų brigadas, kurios valo langus ir fasadus bet kokiame aukštyje, plauna stiklo pertvaras, kilimus, baldus ir kt. Neturinčius patirties - apmokome, nes manome, kad geras darbuotojas - turtas, todėl ir investuojame į praktinį parengimą, aprūpiname reikalingomis darbo priemonėmis. Vairuotojo pažymėjimas būtų Jūsų privalumas, o mes suteikiame darbą lanksčiu darbo grafiku, tarnybinį automobilį ir telefoną.

Rašykite


Kokybės inspektoriai (vadybininkai)

Prisijunkite prie mūsų kolektyvo! Siūlome įdomų ir dinamišką darbą lanksčiu grafiku vidurinės grandies vadovams - kokybės inspektoriams (vadybininkams). Jie koordinuoja valytojų darbą, tiesiogiai bendrauja su klientais ir yra atsakingi už kokybišką paslaugos vykdymą. Mes suteikiame tarnybinį automobilį ir telefoną, o laukiame Jūsų - darbščių, pareigingų ir atsakingų.

Rašykite