NAUJIENOS

DULEVO 850 mini

Šia vakuumine šlavimo mašina galime iššluoti daugiaaukštes automobilių parkavimo aikšteles nesukeldami dulkių, nes ji turi vandens sistemą, o ant diskinių šepečių esantys purkštukai sudrėkina smulkias daleles.

Skaityti plačiau

 

Valymas garais

Ne vienas esame išbandę paprastus garo valytuvus, kurie dažnai dirba esant žemam slėgiui (maždaug nuo 2 iki 4 barų) bei su žema garo temperatūra. Žinome, kad labai drėgnas valomasis garas yra neefektyvus ir gali pažeisti kai kuriuos medinius paviršius, todėl žmonės juos naudoja tik retais atvejais. 

Skaityti plačiau

 

Ekologiškos valymo priemonės

Sutikite, kad posakis „Žmogus yra tai, kaip jis gyvena” yra girdėtas ir teisingas. Juk nuo to, kokioje aplinkoje mes gyvename, priklauso mūsų sveikata. Žmonės vis dažniau susimąsto, kad mityba, gyvenimo būdas ir gyvenamoji aplinka - ne kasdieniai, o pirminės svarbos, tarpusavyje susiję ir vienas nuo kito priklausomi dalykai. Ir būtent nuo jų priklauso visos šeimos sveikata ir ilgaamžiškumas. Didėjantis vartotojų susirūpinimas aplinka, naudojamų produktų kilme ar sveika gyvensena diktuoja profesionalių valymo priemonių gamintojams kryptį skirti didesnį dėmesį ekologiškiems, natūraliems bei sveikatai saugiems valymo metodams bei priemonėms. 

Skaityti plačiau