Papildomos paslaugos

Papildomos paslaugos

Kartu su kasdienėmis valymo paslaugomis, mūsų klientai gauna ir daug papildomų. Juk labai patogu gauti viską iš vienų rankų!

 

Higienos reikmenų tiekimą sanitariniams mazgams ir virtuvėlėms

Siūlome Jums rankų servetėles, tualetinį popierių, muilą, indų plovimo priemones, oro gaiviklius, dozatorius ir laikiklius bei kt. Prisitaikydami prie kiekvieno iš Jūsų poreikių pasiūlysime nuo pigesnių iki aukščiausios kokybės. Mūsų vadybininkai parodys siūlomų priemonių pavyzdžius bei aptars Jums labiausiai tinkantį variantą.

 

Purvą sulaikančių kilimėlių nuomą bei keitimą

Švarai palaikyti Jūsų patalpose paklosime purvą sulaikantį kilimėlį. Mes padėsime išsirinkti kilimėlio dydį, spalvą ir keitimo dažnį. Saugesnė aplinka ir švara Jūsų patalpose - garantuota!

 

Šiukšlių rūšiavimą ir išvežimą

Jums pageidaujant pastatome konteinerius buitinėms atliekoms ir antrinėms žaliavoms. Kviečiame prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir rūšiuoti atliekas. Nauda bus dviguba, nes kartu dar ir sutaupysite - mažiau mokėsite už buitinių šiukšlių išvežimą. Galime pastatyti ir rūšiavimo dėžutes popieriui ar plastikui Jūsų biure.

 

Konfidencialių dokumentų naikinimą

Reikia sunaikinti dokumentus? Mes atvyksime į Jūsų biurą, paimsime ir nuvežę sunaikinsime dokumentus konfidencialiai.

 

Savo nuolatiniams klientams teikiame ir poavarinio valymo paslaugas

Atsitikus avarijai Jūsų patalpose, mes atvyksime į pagalbą! Valome patalpas po gaisro, po vandens išsiliejimo ar susiklosčius kitokiai nestandartinei situacijai.

 

Deratizaciją ir dezinsekciją

Jums patogiu laiku ir saugiai padėsime apsisaugoti nuo graužikų, vabzdžių ar kitų kenkėjų, kad jie nepadarytų žalos Jūsų sveikatai ir turtui.

Užsisakykite mūsų paslaugas šiandien

Comments are closed.